statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Żyglin - Czarni Kozłowa Góra

• autor: marek_1971, 2015-04-28 23:02

W piękną sobotę gościliśmy nieobliczalną drużynę Czarnych Kozłowa Góra, która potrafi remisować z Unią, by następny tydzień przegrać z Rodłem. Tak więc mogliśmy się spodziewać po niej wszystkiego. Jednak od samego początku narzuciliśmy swój styl, stwarzając dogodne sytuacje, które jednak przez długie minuty dobrze ustawiona drużyna Czarnych neutralizowała. Wśród nich można choćby wymienić sytuację Łukasza, którego sytuacja sam na sam w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija wracający bramkarz gości. Ale co się odwlecze to nie uciecze, w samej końcówce pierwszej połowy zadajemy w końcu skuteczny cios po zespołowej akcji swoją bramkę zdobywa Czarek 1:0 dla LKS'u. Tak wynikiem kończy się pierwsza połowa, druga zaczyna się i przebiega tak jak pierwsza - czyli pod nasze dyktando. Jednak przez długi czas nie potrafimy postawić kropki na "i". Dodatkowo po kwadransie gry tracimy "misia", który za nie potrzebną drugą żółtą kartkę opuszcza plac gry. W tym momencie wzmacniamy linie defensywne Adrianem, chcąc utrzymać dobry wynika dla naszej drużyny. Paradoksalnie osłabienie wychodzi na dobre drużynie. Gdyż w ciągu pięciu minut zdobywamy dwie kolejne bramki, które podłamują drużynę gości. W kolejności najpierw po indywidualnej akcji bramkę na 2:0 zdobywa ponownie Czarek,  chwilę później po podobnej akcji na 3:0 podwyższa Łukasz !!! Mało tego po tej sytuacji mimo gry w dziesiątkę całkowicie przejmujemy kontrolę nad grą stwarzając dogodne sytuacje, jak choćby trzy "prawie setki" Przemka, czy dobre akcje Denisa. Generalnie w samej końcówce jesteśmy lepsi i zasłużenie wygrywamy spotkanie. Należy się cieszyć z dzisiejszego zwycięstwa - osiągniętego w niezwykłych okolicznościach. Po raz kolejny pokazaliśmy charakter i hart ducha zwyciężając w trudnych okolicznościach!! GRATULACJE i SZACUNEK Panowie !!! Obojętnie czy zawodnik który wchodził od pierwszej czy jego zmiennik daliście pokaz dobrej i solidnej gry oby tak dalej. Z słyszanej rozmów co najważniejsze chwalili was nie ja, ale licznie zgromadzeni kibice !!! Jednocześnie nietypowo, ale stanę w obronie drużyny Czarnych i  ich trenera. Będąc z boku słyszałem nie pochlebne recenzje o jego pracy z ust osób z Kozłowej Góry, ale nie zgodzę się z tym, uważam że na obecnym etapie robi on tyle ile może i powinniście się z jego pracy cieszyć. Kończąc relację zapraszam już na kolejny hitowy mecz za tydzień, a w nim będziemy gościć w Bobrownikach na meczu z Górnikiem. Zapowiada się naprawdę dobry mecz !!!