LKS Żyglin - Przyszłość Nowe Chechło

• autor: marek_1971, 2015-05-14 14:52

W dzisiejszym meczu graliśmy z beniaminkiem z Chechła. Był to dla nas istotny mecz, który po środowej porażce miał nam odpowiedzieć o co będziemy się bić. Od samego początku przemeblowana nieco drużyna LKS ruszyła do ataku, ale tym razem robiliśmy to niczym kropla drążąca skałę. Stopniowo kruszyliśmy skomasowaną obronę gości. już po kwadransie zdobywamy bramkę, którą nie wiadomo dlaczego sędzia nie uznaje chociaż nawet z perspektywy ławki rezerwowej było widać że spalonego nie było. Ale cóż nie zostało nam nic innego jak w dalszym ciągu kontynuować swój plan i po kolejnych piętnastu minutach zdobywamy prawidłową bramkę. Po akcji Dawida Miszoka i Łukasza ten drugi otwiera wynik spotkania Zaledwie dwie minuty po tym doskonałą sytuację ma Adrian ale marnują ją. Taki obraz gry jest do końca pierwszej połowy. Druga zaczyna się tak jak pierwsza czyli od naszych ataków, ale z tym wyjątkiem, że "nadgryzanie" gości przyniosło efekty już po pięciu minutach, gdy pięknym strzałem po raz drugi bramkarza Chechła pokonuje Bagio. Minęło kolejne pięć minut i stawiamy kropkę nad "i". Rzut rożny Łukasza i Dawid Jakubowski trafia po raz trzeci. Od tego momentu cofamy się nieco stawiając na grę z kontry, ale mimo takiego obrotu sytuacji i zaproszenia Przyszłości na naszą połowę obraz gry nie zmienia się - goście nie są w stanie zagrozić naszej bramce. W międzyczasie dokonujemy zmian w składzie wprowadzając świeże siły. Dzięki temu stwarzamy kolejne dogodne sytuacje, które aż do 80 minuty nie potrafimy sfinalizować. W tej minucie po ładnym zagraniu Łukasza swoją premierową bramkę po powrocie zdobywa Denis ( Gratulacje !! ), dzięki temu przełamując się w końcu. Chwilę później mógł swój obecny stan podwoić, ale chyba lekko przekombinował chcąc elegancko przelobować zamiast uderzyć silnie, ale i tak należy się cieszyć z tego wyniku. Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna, ale jeżeli mogę indywidualnie wyróżnić kogoś to na pewno zasłużył na nie jeszcze Kamil Pluta, dla którego był to pierwszy w pełnym wymiarze mecz w drużynie seniorów, po pierwszych pewnie zestresowanych minutach w kolejnych okrzepł i do końca meczu pokazał klasę rozgrywając naprawdę dobre zawody dla niego również przekazuję gratulację!! Należy się cieszyć, że potrafiliśmy się podnieś po środowym meczu. Swój egzamin zdali również nasi sympatycy, którzy w licznej grupie zjawili się i wspomagali naszych zawodników - DZIĘKUJEMY w imieniu zawodników !!!!